Loading...
Systemy sterowania2019-04-10T17:06:40+02:00

Systemy sterowania

Systemy sterowania pozwalające na zarządzanie i dystrybucję sygnałów audio i wideo za pośrednictwem sieci LAN, światłowodu, analogowych i cyfrowych okablowania sygnałowego. Nowoczesne rozwiązania w postaci programowalnych matryc, extenderów i skalerów pozwalające na pełną integrację w jeden spójny system zgodnie z oczekiwaniami inwestora.

Dowiedz się więcej

Dystrybucja i zarządzanie sygnałem wizyjnym

Kompleksowe rozwiązania służące do sterowania i zarządzania, wyświetlania i transmisji obrazu  np. wideokonferencji

czytaj więcej

Dystrybucja i zarządzanie sygnałami Audio

Seria urządzeń pozwalająca na przysyłanie i sterowanie sygnałami audio w każdej instalacji.  Nasze rozwiązania opieramy na producentach dostarczającym innowacyjne rozwiązania wykorzystujące pełną integrację, dystrybucję sygnałów audio.

czytaj więcej

Dystrybucja i zarządzanie sygnałami AV w sieci IP

Gama rozwiązań posiadających zaawansowaną i dużą elastyczność w fazie projektowania i instalacji pozwalająca na korzystanie z dobrodziejstwa się IP. Odpowiednio dobrane urządzenia pozwolą w prosty sposób wykorzystać istniejącą się LAN jako medium dystrybucji i zarządzania sygnałami AV.

czytaj więcej

Systemy sterowania i automatyki

Rozwiązania technologiczne zapewniające komfort użytkowania i obsługi, które umożliwiająca sterowanie i kontrolę systemu audiowizualnego, klimatyzacji, oświetlenia oraz systemów smart. O fazy projektu zapewniamy  integrację wielu systemów opartą na najnowszych rozwiązaniach wiodących firm.

czytaj więcej