Loading...
Monitory HD2019-05-07T18:42:26+02:00

Monitory HD

Gama produktów wyznaczająca standardy profesjonalnych rozwiązań z zakresu przekazu cyfrowych treści informacyjnych i reklam. Profesjonalne nośniki o różnych zastosowaniach dopasowane do indywidualnych wymagań klientów. Wachlarz produktów monitorów HD o szerokiej gamie rozdzielczości i jasności doskonale nadaję się do zastosowania w reklamie, biznesie i edukacji.

Monitory HD 40” – 65”

Monitory wielkoformatowe HD tworzą elegancką cyfrową powierzchnię, która świetnie dopełnia architekturę otoczenia i doskonale się z nim integruje. Smukły wygląd w połączeniu z powłoką antyrefleksyjną i wysoką jasnością zapewnia doskonały odbiór materiałów informacyjno-reklamowych.

Monitory HD 75” – 98”

Poszerzane

Dowiedz się więcej

Monitory
do Ścian Wideo

Monitory specjalne łączą nowoczesny design i nieszablonowe rozwiązania w zakresie prezentacji materiałów reklamowych. Szeroki wachlarz profesjonalnych wyświetlaczy prowadzają świat reklamy na nowy poziom przekazu cyfrowych treści informacyjnych.

wybieram

Monitory
4K i 8K

Doskonała jakość wyświetlanego obrazu – rozwiązanie dedykowane do rozwiązań reklamowych sal konferencyjnych oraz edukacji.

wybieram

Monitory
Interaktywne i Dotykowe

Wszechstronne rozwiązania dla poszukujących interaktywnego wyposażenia na potrzeby wideokonferencji i edukacji.

wybieram

Monitory
Specjalne

Nieodzowny element cyfrowych rozwiązań informacyjno-reklamowych – połączenie jakości i wydajności z olśniewającą widoczność obrazu.

wybieram
Monitory Specjalne