Loading...
Monitory specjalne2019-05-07T18:57:24+02:00

Monitory specjalne

Monitory specjalne wyznaczają nowe standardu w zakresie nowoczesnych nośników przekazu treści reklamowych. Rozwiązania transparentne i strech przyciągają uwagę swoim wyglądem i nowoczesnością. Nowością są monitory „High brightness” wysokiej jasności jako nośnik reklamowy w witrynach sklepowych zapewniający olśniewającą widoczność obrazu połączoną z wysoką jakości.

Wysokiej jasności – High Brightness

Monitory High brightness przenoszą świat cyfrowego przekazu reklamowo-informacyjnego w nowy wymiar reklamy do tej pory niedostępny dla standardowych rozwiązań. Monitory gwarantują wysoką rozdzielczość 4K połączoną jasnością w przystępnej cenie jako doskonały multimedialny nośnik reklamowy w witrynach sklepowych.

Ultraszerokie – Ultra Stretch

Poszerzane ekrany mają wiele zastosowań jako cyfrowy nośnik informacyjno-reklamowy. Podłużny format 86- i 88-calowych wyświetlaczy Ultra Stretch sprawia, że idealnie nadają się do jednoczesnego wyświetlania informacji i wskazówek w kilku językach stanowią optymalne rozwiązanie dla biznesu i branży cyfrowo-reklamowej ale również komunikacyjnej.

Przeźroczyste – Transparentne

Monitory transparentne o nowoczesnym wzornictwie stają się elementem ekspozycji który w połączeniu z niezwykle wąska ramką i eleganckim kształcie znakomicie sprawdzą się w witrynach sklepowych lub galeriach sztuki. Przezroczysty panel monitora na którym mogą być wyświetlane filmy reklamowe lub informacje o specjalnych ofertach, podniosą prestiż prezentowanych treści.

Lustrzane

Monitory w formie lustra o bogatym wzornictwie nie rozpraszającym uwagi i nie zaburzających wrażeń wzrokowych, idealnie nadają się do reklamowania produktów najwyższej klasy, zwłaszcza z branży modowej i kosmetycznej. Ekrany lustrzane znajdą zastosowanie zarówno w sklepach lub punktach usługowych jak i przestrzeni publicznej pobudzając wyobraźnie odwiedzających.

Masz pytania? Napisz do nas

Wyślij zapytanie

Dowiedz się więcej

Monitory
do Ścian Wideo

Monitory specjalne łączą nowoczesny design i nieszablonowe rozwiązania w zakresie prezentacji materiałów reklamowych. Szeroki wachlarz profesjonalnych wyświetlaczy prowadzają świat reklamy na nowy poziom przekazu cyfrowych treści informacyjnych.

wybieram

Monitory
4K i 8K

Doskonała jakość wyświetlanego obrazu – rozwiązanie dedykowane do rozwiązań reklamowych sal konferencyjnych oraz edukacji.

wybieram

Monitory
Interaktywne i Dotykowe

Wszechstronne rozwiązania dla poszukujących interaktywnego wyposażenia na potrzeby wideokonferencji i edukacji.

wybieram

Monitory
HD

Nieodzowny element cyfrowych rozwiązań informacyjno-reklamowych – połączenie jakości i wydajności z olśniewającą widoczność obrazu.

wybieram
Monitory HD