Loading...
Systemy interaktywne2019-03-22T20:35:39+01:00

Systemy interaktywne

Proponujemy systemy interaktywne w oparciu o:

Dowiedz się więcej

Proscreen AV Monitor NEC InfinityBoard

Monitory dotykowe – interaktywne

Monitory dotykowe to innowacyjne rozwiązania sprawiające, że wszelkie informacje zostaną przystępnie, a przy tym atrakcyjnie przekazane. Monitory interaktywne, które wykorzystują technologię dotyku, mogą być wyposażone w moduł Wi-Fi lub odbiornik do bezprzewodowej transmisji obrazu. Wyróżniają się różnymi przekątnymi obszaru aktywnego sięgającą nawet 98″ oraz rozdzielczością do UHD.

czytaj więcej

Monitory dotykowe – interaktywne z wbudowaną kamerą

Monitory wielkoformatowe dotykowe w wbudowaną kamerą występujące w kilku rozmiarach  stanowią idealny interaktywny nośnik treści podczas wideokonferencji jak podczas kreatywnych spotkań biznesowych. Profesjonalne wielofunkcyjne narzędzie do pracy w grupach rozszerzona sterowaniem bezprzewodowo prezentacją  i wbudowanym komputerem gwarantuje elastyczność podczas przyszłych aktualizacji.

czytaj więcej
Proscreen AV Monitory interaktywne NEC Infinity Board
Proscreen AV tablica interaktywna NEC ShortThrow Projector

Tablica interaktywna z projektorem

Tablice interaktywne wykorzystujące projektory w z krótką ogniskową wykorzystują i intuicyjną technologię dotykową, dzięki której wiedza zostanie przekazana w sprawny, a przy tym i przystępny sposób. Doskonale sprawdzi się w  salach wykładowych i salach lekcyjnych dzięki zaawansowanej technologii wyświetlającej zapewniającej odpowiednio dużą przekątną ekranu i doskonałą czytelność z każdej odległości w sali.

czytaj więcej