Loading...
Tablica interaktywna z projektorem2019-04-23T08:09:50+02:00

Tablica interaktywna z projektorem

Korzystaj ze znakomitych parametrów działania i jednocześnie chroń środowisko. Zaawansowane funkcje ekologiczne pomagają znacznie zmniejszyć koszty eksploatacyjne bez pogarszania jakości i elastyczności stosowania. Ograniczenie cieni i odblasków daje prezenterowi więcej przestrzeni na komunikację z widzami oraz poprawia jakość pracy podczas korzystania z interaktywnych rozwiązań z obsługą wielu pisaków.

Szeroki wybór projektorów szczególnie dobrze sprawdza się w salach lekcyjnych oraz w małych i średnich salach konferencyjnych.

Korzyści

  • Brak ceni i odblasków dzięki niezwykle krótkiej odległości rzutu – poprawia jakość pracy z tablicą interaktywną i daje prezenterowi więcej przestrzeni do komunikacji z uczestnikami.
  • Minimalizacja kosztów ponoszonych przez właściciela – dzięki długiemu okresowi trwałości lamp i niskiemu poborowi energii.
  • Nowe innowacyjne funkcje Eko – mniejsze zużycie energii.
  • Wbudowana interaktywność – obsługa wielu pisaków i autokalibracja.
  • Łączność zapewniająca zgodność z najnowszymi technologiami – dzięki licznym złączom analogowym i cyfrowym, zgodności ze standardem MHL, obsłudze sieci oraz opcjonalnej komunikacji bezprzewodowej.
  • Dołączony zestaw do montażu na ścianie – pozwala na szybkie i proste zainstalowanie urządzenia i jest zgodny z systemami umożliwiającymi regulację wysokości.

Dowiedz się więcej

Proscreen AV Monitor NEC InfinityBoard

Monitory dotykowe – interaktywne

Monitory dotykowe to innowacyjne rozwiązania sprawiające, że wszelkie informacje zostaną przystępnie, a przy tym atrakcyjnie przekazane. Monitory interaktywne, które wykorzystują technologię dotyku, mogą być wyposażone w moduł Wi-Fi lub odbiornik do bezprzewodowej transmisji obrazu. Wyróżniają się różnymi przekątnymi obszaru aktywnego sięgającą nawet 98″ oraz rozdzielczością do UHD.

czytaj więcej

Monitory dotykowe – interaktywne z wbudowaną kamerą

Monitory wielkoformatowe dotykowe w wbudowaną kamerą występujące w kilku rozmiarach  stanowią idealny interaktywny nośnik treści podczas wideokonferencji jak podczas kreatywnych spotkań biznesowych. Profesjonalne wielofunkcyjne narzędzie do pracy w grupach rozszerzona sterowaniem bezprzewodowo prezentacją  i wbudowanym komputerem gwarantuje elastyczność podczas przyszłych aktualizacji.

czytaj więcej
Proscreen AV Monitory interaktywne NEC Infinity Board