Loading...
Monitory 4K i 8K2019-05-07T18:35:38+02:00

Monitory 4K i 8K

Monitory wielkoformatowe UHD otwierają nowa erę doznań wizualnych, zapewniające bogactwo detali poprzez szeroką gamę przekątnych modeli dopasowane do Państwa potrzeb. Precyzja i wierne odwzorowanie barw połączone z wysokimi kątami patrzenia doskonale się sprawdzi w intensywnym użytkowaniu i pracy 24/7.

Monitory 4K

Gama produktów profesjonalnych to wyświetlacze 4K charakteryzujące się najwyższą jakością obrazu o niezrównanej jasności i ostrości. W świecie opartym na efektach wizualnych musisz się wyróżniać tym, co chcesz przekazać i w jaki sposób chcesz to przekazać a monitory UHD pozwolą ten cel uzyskać.

Monitory 4K dotykowe

Monitory dotykowe UHD stanowią całą gamę ekranów w wielu rozmiarach i formatach, łączących liczne rozwiązania technologiczne, dostosowanych do potrzeb różnych środowisk i do wielu zastosowań. Idealnie sprawdzą się w warunkach biznesowych, edukacyjnych i handlowych.

Monitory 8K

Monitory w technologii 8K wyznaczają nowe standardy precyzyjnego wyświetlania treści, świetnie sprawdza się w zastosowaniach, które wymagają szczegółowych, dokładnych obrazów, między innymi w medycynie, projektowaniu i inżynierii. Monitory 8K o ultrawysokiej rozdzielczości 7680 x 4320, mogą również zastąpić wiele urządzeń o mniejszej rozdzielczości w firmach, które przetwarzają dużą ilość informacji, na przykład w centrach handlowych, węzłach transportowych czy centrach kontroli.

Masz pytania? Napisz do nas

Wyślij zapytanie

Dowiedz się więcej

Monitory
do Ścian Wideo

Monitory specjalne łączą nowoczesny design i nieszablonowe rozwiązania w zakresie prezentacji materiałów reklamowych. Szeroki wachlarz profesjonalnych wyświetlaczy prowadzają świat reklamy na nowy poziom przekazu cyfrowych treści informacyjnych.

wybieram

Monitory
Interaktywne i Dotykowe

Wszechstronne rozwiązania dla poszukujących interaktywnego wyposażenia na potrzeby wideokonferencji i edukacji.

wybieram
Monitory HD

Monitory
HD

Nieodzowny element cyfrowych rozwiązań informacyjno-reklamowych – połączenie jakości i wydajności z olśniewającą widoczność obrazu.

wybieram

Monitory
Specjalne

Nieodzowny element cyfrowych rozwiązań informacyjno-reklamowych – połączenie jakości i wydajności z olśniewającą widoczność obrazu.

wybieram
Monitory Specjalne