Loading...
Monitory desktopowe2019-05-02T22:07:45+02:00

Monitory desktopowe

Proponujemy systemy interaktywne w oparciu o:

Dowiedz się więcej

Proscreen AV Monitory desktopowe 4K

Monitory 4K / UHD

Gama wyjątkowych monitorów zapewniające bezpikselową wizualizację cyfrowej treści, gwarantująca wysoki poziom produktywności w profesjonalnym biurze i gotowość na przyszłe zmiany technologiczne. Doskonałe narzędzie dla fotografików i grafików które pozwala na kalibrację ustawiń kolorów do własnych potrzeb.

czytaj więcej

Monitory panoramiczne

Seria monitorów o szerokim wyborze do wyświetlania obrazów w prawie każdych warunkach. Najlepsze parametry połączona z atrakcyjnym designem i prozdrowotną ergonomią przeznaczone sa do zastosowań o najwyższym znaczeniu w biurach korporacyjnych, sektorze finansowym oraz w zastosowaniach kreatywnych i wydawniczych.

czytaj więcej
Proscreen-Systemy-AV-Monitory-dla-grafików
Proscreen-Systemy-AV-Monitory-profesjonalne-NEC

Profesjonalne monitory HD

Monitory posiadające zaawansowaną ergonomię w celu ochrony zdrowia użytkownika, zaprojektowane z naciskiem na optymalne parametry działania spełniające jego potrzeby. Monitory charakteryzuje połączenie wyjątkowej reprodukcji barw, najlepszej w swojej klasie ergonomii oraz parametrów 10-bitowego panelu AH-IPS sprawiają, że jest to idealne rozwiązanie dla kreatywnych profesjonalistów.

czytaj więcej

Monitory specjalistyczne

Topowe rozwiązania technologiczne wykorzystane w monitorach zapewniają niezwykłą wydajność i bezkompromisową jakość obrazu z możliwością kalibracji kolorów przeznaczone są do wymagających i precyzyjnych zastosowań przez projektantów CAD – CAM, inżynierów edytorów filmów jak i fotografików i grafików komputerowych.

czytaj więcej
Proscreen-Systemy-AV-Monitory-dla-grafików-NEC