Loading...
Projektory krótkoogniskowe2019-04-23T08:11:15+02:00

Projektory krótkoogniskowe

Zaletą projektorów krótkoogniskowych short throw i ultrashort throw prezentacja obrazu z bliskiej odległości, sprawdzają się przy pracy bezpośrednio na wyświetlanej powierzchni i dają prezenterowi swobodę przemieszczania

Projektory krótkoogniskowe – short throw

Produkty tej serii sprawdzają się szczególnie dobrze w klasach szkolnych i średniej wielkości salach konferencyjnych. Nowa konstrukcja pozbawiona filtra z zamkniętym układem DMD pozwala na bardzo długi czas eksploatacji lampy oraz stałą jakość kolorów. Nowatorskie funkcje ECO takie jak czujnik natężenia oświetlenia otoczenia pomagają znacząco zmniejszyć zużycie prądu. Zaletami w tych projektorach jest bogaty wybór złączy sygnałowych zwiększający możliwości podłączania dowolnego medium jako źródła obrazu oraz pozwala na wykorzystywanie zaawansowanych interaktywnych multimediów.

Projektory ultra krótkoogniskowe – ultrashort throw

Projektory o znakomitych parametrach pozwalające na projekcję obrazu o przekątnej 100” z odległości kilkudziesięciu centymetrów. Wysoki współczynnik kontrastu i wysoka jasność gwarantuję pracę bez cieni i odblasków oraz komfort pracy osoby prezentującej. Projektory sprawdzą się w małych salach konferencyjnych oraz salach lekcyjnych, które dodatkowo można wzbogacić o interaktywność w formie dotyku.

Masz pytania? Napisz do nas

Wyślij zapytanie

Dowiedz się więcej

Projektory Laserowe

Projektory Laserowe

Projektory laserowe zapewniają niezawodną wydajność i dokładne odwzorowanie kolorów sRGB dla rzeczywistego wyglądu obrazu, co zapewnia żywe, dynamiczne prezentacje odpowiadające każdej treści i dla każdego otoczenia.

czytaj więcej

Projektory biznesowe i edukacyjne

Gama projektorów wyjątkowo lekkie i ultra mobilne, o kompaktowych rozmiarach zapewniają obraz o niespotykanej dotąd kolorystyce i niezapomniane wrażenia z każdej prezentacji, niezależnie od tego, czy prezentujesz dane w sali konferencyjnej lub auli.

czytaj więcej
Projektory biznesowe i edukacyjne
Projektory instalacyjne

Projektory instalacyjne

Linia projektorów gwarantująca doskonałą jakość obrazu, która w połączeniu z najnowszymi zaimplemetowanymi technologiami, przeznaczona jest do najbardziej wymagających instalacji. Dzięki wyższemu poziomowi szczegółowości, dokładniejszemu odwzorowaniu barw i zwiększeniu elastyczności instalowania można zapewnić widzom niezrównane wrażenia wizualne wyznaczające nowe standardy jakości.

czytaj więcej