Loading...
Projektory biznesowe i edukacyjne2019-04-23T08:10:54+02:00

Projektory biznesowe i edukacyjne

Projektory tej serii to przykład doskonałego stosunku wydajności do ceny który sprawia, że projektor ten szczególnie dobrze sprawdza się w salach lekcyjnych i średniej wielkości salach konferencyjnych.

Projektor do sali konferencyjnej powinien oferować technologie i rozwiązania dostosowane do potrzeb i szczególnych warunków eksploatacji w takich miejscach. Wybór odpowiedniego urządzenia nie jest łatwy, a ogrom parametrów nie ułatwia zadania.

Projektory biznesowe to serie projektorów przeznaczonych specjalnie małych do sal konferencyjnych i dobierane w zależności od wielkości pomieszczenia oraz docelowej wielkości ekranu.

Masz pytania? Napisz do nas

Wyślij zapytanie

Dowiedz się więcej

Projektory Laserowe

Projektory Laserowe

Projektory laserowe zapewniają niezawodną wydajność i dokładne odwzorowanie kolorów sRGB dla rzeczywistego wyglądu obrazu, co zapewnia żywe, dynamiczne prezentacje odpowiadające każdej treści i dla każdego otoczenia.

czytaj więcej

Projektory krótkoogniskowe

Rozwiązania projekcji pozwalająca na prezentacje obrazów z bliskiej odległości, idealnie sprawdzą się w mniejszych pomieszczeniach i tam, gdzie istotne jest oszczędne gospodarowanie przestrzenią. Nowatorskie funkcje i bogaty wybór złączy sygnałowych zwiększa możliwości prezentacji treści w każdych warunkach i miejscu pracy projektora.

czytaj więcej
Projektory krótkoogniskowe
Projektory instalacyjne

Projektory instalacyjne

Linia projektorów gwarantująca doskonałą jakość obrazu, która w połączeniu z najnowszymi zaimplemetowanymi technologiami, przeznaczona jest do najbardziej wymagających instalacji. Dzięki wyższemu poziomowi szczegółowości, dokładniejszemu odwzorowaniu barw i zwiększeniu elastyczności instalowania można zapewnić widzom niezrównane wrażenia wizualne wyznaczające nowe standardy jakości.

czytaj więcej