Loading...
Systemy projekcyjne2019-04-05T09:15:23+02:00

Systemy projekcyjne

Systemy projekcyjne wykorzystujące szeroki wybór technologii i parametrów,
zapewniających rozwiązania dopasowane do każdego miejsca pracy.

Systemy projekcyjne wykorzystujące szeroki wybór technologii i parametrów, zapewniających rozwiązania dopasowane do każdego miejsca pracy.

Dowiedz się więcej

Projektory Laserowe

Projektory Laserowe

Projektory laserowe zapewniają niezawodną wydajność i dokładne odwzorowanie kolorów sRGB dla rzeczywistego wyglądu obrazu, co zapewnia żywe, dynamiczne prezentacje odpowiadające każdej treści i dla każdego otoczenia.

czytaj więcej

Projektory krótkoogniskowe

Rozwiązania projekcji pozwalająca na prezentacje obrazów z bliskiej odległości, idealnie sprawdzą się w mniejszych pomieszczeniach i tam, gdzie istotne jest oszczędne gospodarowanie przestrzenią. Nowatorskie funkcje i bogaty wybór złączy sygnałowych zwiększa możliwości prezentacji treści w każdych warunkach i miejscu pracy projektora.

czytaj więcej
Projektory krótkoogniskowe
Projektory biznesowe i edukacyjne

Projektory biznesowe i edukacyjne

Gama projektorów wyjątkowo lekkie i ultra mobilne, o kompaktowych rozmiarach zapewniają obraz o niespotykanej dotąd kolorystyce i niezapomniane wrażenia z każdej prezentacji, niezależnie od tego, czy prezentujesz dane w sali konferencyjnej lub auli.

czytaj więcej

Projektory instalacyjne

Linia projektorów gwarantująca doskonałą jakość obrazu, która w połączeniu z najnowszymi zaimplemetowanymi technologiami, przeznaczona jest do najbardziej wymagających instalacji. Dzięki wyższemu poziomowi szczegółowości, dokładniejszemu odwzorowaniu barw i zwiększeniu elastyczności instalowania można zapewnić widzom niezrównane wrażenia wizualne wyznaczające nowe standardy jakości.

czytaj więcej
Projektory instalacyjne