Loading...
Profesjonalne monitory HD2019-05-07T18:18:07+02:00

Profesjonalne monitory HD

Proscreen Systemy AV Monitory desktopowe profesjonalne NEC

Biorąc pod uwagę same monitory profesjonalne, ilość produktów oraz ich zastosowań jest naprawdę imponująca. Wśród modeli desktopowych wyróżnia się specjalistyczna seria monitorów biznesowych MultiSync® E, EA oraz EX, wśród których znajdziemy modele od 17” do 34”, wyświetlające obraz o rozdzielczości od 1280×1024 do nawet 3840×2160 pikseli (UHD). Szczególnie ciekawie wypadają monitory EA wyposażone w panele IPS z 10-bitową korekcją krzywej gamma. Prócz szerokiego wachlarza funkcji eco, wliczając w to podświetlenie LED oraz czujniki natężenia oświetlenia otoczenia oraz obecności użytkownika, monitory  te oferują ponadprzeciętną ergonomię i jakość wyświetlanego obrazu.

Wyższą półkę reprezentują monitory profesjonalne MultiSync® P oraz PA (seria Professional i Professional Advanced). Dedykowane są wymagającym użytkownikom domowym, amatorom fotografii, grafiki komputerowej oraz instytucjom takim centra kryzysowe, finansowe, banki oraz miejsca, gdzie wymagana jest praca monitora przez 24h na dobę. Ilość zaimplementowanych technologii, szczególnie w serii PA jest imponująca. Monitory charakteryzują się szerokim gamutem barwowym osiąganym dzięki podświetlanym za pomocą diod GB-r LED 10-bitowym panelom P-IPS. Doskonałe odwzorowanie barw możliwe jest dzięki zaawansowanej 14-bitowej elektronice oraz układom równoważącym jednorodność podświetlenia ekranu oraz kontrolującym starzenie się panelu.

Jeżeli chodzi o monitory wielkoformatowe, NEC ma równie wiele do zaoferowania. To produkty NEC jako pierwsze na rynku wprowadzają nowe funkcjonalności i technologie. Dobrym przykładem jest gniazdo opcji STv2 zgodne ze standardem OPS, które pozwala na rozszerzenie funkcjonalności monitorów poprzez prostą instalację dodatkowych akcesoriów, chociażby komputerów czy dodatkowych interfejsów wejściowych. Podobnie jak w przypadku monitorów desktopowych do czynienia mamy z seriami oznaczonymi w dość prosty i przejrzysty sposób. Do wymagających instalacji z powodzeniem wybrać można już monitory z serii NEC MultiSync® V (Value). Modele w rozmiarze od 32 do 98” oferują najlepszy współczynnik możliwości do jakości i ceny produktu. Profesjonalny panel z możliwością pracy 24h/7, metalowa obudowa, możliwość replikowania sygnału wideo, gniazdo OPS, slot na mikrokomputer RPi, sprzętowa kalibracja kolorów, możliwość pracy nie tylko w pionie i poziomie, ale również ekranem w dół i do góry, zaawansowany system ochrony przed przegrzaniem – to tylko niektóre z szerokiego wachlarza funkcji. Dla jeszcze bardziej wymagających zastosowań NEC przygotował serię P (Professional) w rozmiarach od 40 do 80” z możliwością pracy 24h/7 oraz niespotykanymi nigdzie indziej technologiami jak czujnik obecności użytkownika, czy czujnik NFC.  NEC w swojej ofercie posiada również monitory do budowy ścian wideo. Seria XUN to dziesięć produktów w rozmiarach 46 i 55” z ramką ekranu o szerokości nawet 0,9mm! Monitory z możliwością pracy 24h/7 pozwalają tworzyć praktycznie nieograniczone wielkościowo ściany wideo.

W ofercie NEC znajduje się również całe portfolio rozwiązań towarzyszących: uchwyty, szyby ochronne, nakładki dotykowe, oprogramowanie sterujące i zarządzające treścią, akcesoria OPS, w tym komputery SBC, karty HD-SDI.

Dowiedz się więcej

Proscreen AV Monitory desktopowe 4K

Monitory 4K / UHD

Gama wyjątkowych monitorów zapewniające bezpikselową wizualizację cyfrowej treści, gwarantująca wysoki poziom produktywności w profesjonalnym biurze i gotowość na przyszłe zmiany technologiczne. Doskonałe narzędzie dla fotografików i grafików które pozwala na kalibrację ustawiń kolorów do własnych potrzeb.

czytaj więcej

Monitory panoramiczne

Seria monitorów o szerokim wyborze do wyświetlania obrazów w prawie każdych warunkach. Najlepsze parametry połączona z atrakcyjnym designem i prozdrowotną ergonomią przeznaczone sa do zastosowań o najwyższym znaczeniu w biurach korporacyjnych, sektorze finansowym oraz w zastosowaniach kreatywnych i wydawniczych.

czytaj więcej
Proscreen-Systemy-AV-Monitory-dla-grafików
Proscreen-Systemy-AV-Monitory-dla-grafików-NEC

Monitory specjalistyczne

Topowe rozwiązania technologiczne wykorzystane w monitorach zapewniają niezwykłą wydajność i bezkompromisową jakość obrazu z możliwością kalibracji kolorów przeznaczone są do wymagających i precyzyjnych zastosowań przez projektantów CAD – CAM, inżynierów edytorów filmów jak i fotografików i grafików komputerowych.

czytaj więcej